25%
تخفیف

بازی کامپیوتری LEGO : WORLDS

فقط آنلاین

1002514

جدید

سبک بازی : کودکانه

در این بازی به صورت آزادانه توانایی ساخت هر چیزی را داشته و همچنین می‏توانید مدل های گوناگون را به دلخواه تغییر دهید. در بازی Lego Worlds می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف مشغول طراحی محیط پیرامون خود با تصورات ذهنی، خلاقیت و البته دقت شوید. بازی لگویی LEGO Worlds، دنیای بزرگ را در مقابل کاربران قرار می‌دهد.

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

10,500 تومان

14,000 تومان

500 قلم

- +

 
بررسی تخصصی

ازی Lego Worlds گستره‏ای پهناور برای خلق جهانی تازه با استفاده از لگو های دوست داشتنی است. در این بازی به صورت آزادانه توانایی ساخت هر چیزی را داشته و همچنین می‏توانید مدل های گوناگون را به دلخواه تغییر دهید. در بازی Lego Worlds می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف مشغول طراحی محیط پیرامون خود با تصورات ذهنی، خلاقیت و البته دقت شوید. بازی لگویی LEGO Worlds، دنیای بزرگ را در مقابل کاربران قرار می‌دهد. در این بازی باید به شخصیت های لگویی کمک کنید تا بتوانند زندگی بهتری را تجربه کرده و شما را به عنوان Master Builder ارتقا دهند. عنوانی که در این بازی جایگاهی همانند یک حکمران و البته خالق را خواهد داشت.

این بازی گرچه همانند سنت گذشته سری بازی‏های LEGO محیطی شاداب و کودکانه دارد، اما با خلاقیت سازندگان بازی با محیطی اعجاب انگیز و جذاب روبرو هستیم که هر کاربری را مجذوب خود خواهد کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operation System : 7 – 8 – 8.1
CPU : Intel Dual Core 2.0 GHz
Hard Disk : 10 GB
Ram : 4 GB
Graphics : 512 MB
Runtimes : DirectX 9.0

 
جزئیات فنی
وزن محصول70 گرم
تعداد حلقه1 حلقه
نوع حلقهDVD9
سبک بازیکودکانه
کنسول بازیلپ تاپ - کامپیوتر
اورجینالبله
قیمت پشت جلد12500 تومان
 
شرایط گارانتی

24 ساعت الی 48 ساعت پس از تحویل کالا درب منزل مهلت دارید

از صحت و سلامت پک اگاهی پیدا کنید و در صورت مشکل با فروشگاه در میان بگذارید تا شما را جهت نحوه بازگشت محصول راهنمایی کنند

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

سایر ویژگی‌ها

وزن محصول
70 گرم
تعداد حلقه
1 حلقه
نوع حلقه
DVD9
سبک بازی
کودکانه
کنسول بازی
لپ تاپ - کامپیوتر
اورجینال
قیمت پشت جلد
12500 تومان

منو

مقایسه 0